Özel Güvenlik Hizmetleri

Kaliteli ve Butik Hizmet

 

Ülkemizde güvenlik ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Güvenlik riskinin artmasının arkasında duran sebepler arasında; Türkiye’nin son yirmi yılda, sanayi ve ekonomik yönden göstermiş olduğu gelişimin sonucunda, küçük şehirden büyük şehire yaşanan göç ve bunun getirmiş olduğu işsizlik, kültürel farklılıklar, eğitim yetersizliği, şehir nüfusunun gün geçtikçe artması, artan suç oranları ve son olarak terör olayları karşımıza çıkmaktadır.

AGD Özel Güvenlik, 5188 sayılı kanun ve yönetmelikleri çerçevesinde yurt çapında değişik sektörlerde faaliyet gösteren birçok ticari tesis, site, tesis, konsolosluk ve kamu kurumuna kaliteli hizmet anlayışıyla güvenlik hizmetleri sağlamaktadır. Yönetim kadrosu; devlet güvenlik kadrolarında ve özel güvenlik sektöründe tecrübe kazanmış uzman yöneticilerden oluşmaktadır.

SUNULAN HİZMETLER

  • 7/24 hizmet garantisi
  • Endüstriyel Tesis Güvenliği
  • Site ve Rezidans Güvenliği
  • Parekende Zincir Mağaza ve A.V.M. Güvenliği
  • Geçici Güvenlik Hizmetleri
  • K-9 Team
  • Yakın koruma
  • Danışmanlık hizmetleri 
  • Risk Analizi, Koruma Planı, Tesis Güvenlik Belgesi Prosedürleri

 

Elektronik Güvenlik Hizmetleri
 
Elektronik Güvenlik Hizmetleri

CCTV,  GEÇİŞ KONTROL VE BİYOMETRİK SİSTEMLER;
İhtiyaçlarınızdan yola çıkarak giriş çıkışlarınız, kart tanıma, şifre tanıma, parmak izi tanıma, ses tanıma, el tanıma ve iris tanıma gibi yöntemlerle kontrol edilir, arşivlenir ve diğer sistemler ile entegre edilir.

Binanızın güvenliği, personel, ziyaretçi, araç ve otopark kontrolü gibi alanlarda profesyonel elektronik güvenlik çözümleri sunulmaktadır.
İhtiyaçlarınızdan yola çıkarak seçilen üstün kamera ve geçiş kontrolü sistemleri ve yazılımlarıyla, işletmeninizn ihtiyacı olan güvenlik yönetimi sağlanmakta, istendiğinde kapsamlı raporlar alınabilmektedir.

 El ve damar izi, parmak izi, iris gibi sadece kişiye has olan özellikleri tanıyarak giriş-çıkışa yetki veren sistemler ile kart veya şifre unutma gibi problemler ve sistemi yanıltma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

 

İletişim

Adres : Dumlupınar Mah.
Mandıra Cad. Mektep Sk.No: 11 / A
34720 Kadıköy - İstanbul/
TURKEY
Phone:+90 216 567 63 74 Pbx
Fax : +90 216 567 63 77
E-Mail : agd@agd.com.tr
Webpage: www.agd.com.tr